Najlepsze telefony do 500 zł

Polecane telefony/smartfony do 500 zł – wrzesień 2016

W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam kolejną już edycję jednego z najbardziej popularnych zestawień – chodzi oczywiście o ranking najlepszych smartfonów do 500 zł. Półka cenowa do 500 zł jest chyba najbardziej popularna i oblegana, a duże zainteresowanie telefonami do 500 zł przekłada się bezpośrednio na przychody producentów.

Z pewnością nie są to smartfony z górnej półki, niemniej jednak – dzięki postępom w rozwoju hardware’u (coraz lepsze procesory, więcej RAMu, itp.) oraz software’u (lepsza optymalizacja kolejnych wersji Androida) nawet budżetowe smartfony rozwijają swoje skrzydła na wielu płaszczyznach!

W dzisiejszych czasach, kupując budżetowego smartfona nie spotkamy się już z wszechobecnymi lagami, zawieszającymi się aplikacjami, czy też problemami z ulubionymi grami. Rozwój technologii oraz optymalizacja systemu działają cuda, dzięki którym już dzisiaj w naszej kieszeni możemy znaleźć urządzenia nierzadko przebijające mocą obliczeniową komputery PC sprzed kilku lat.

Zapraszam do lektury zestawienia i zachęcam do dyskusji w komentarzach – jak zwykle, wkład czytelników jest mile widziany i doceniany.

GOCLEVER QUANTUM 2 500 LITE

sprawdź aktualną cenę na Ceneo

Dane telefonu Goclever Quantum 2 500 Lite

Polecane telefony do 500 zł

Polecane telefony/smartfony do 500 zł – wrzesień 2016
2.7 (53.85%) 13 głos[y]

Ten artykuł znaleziono szukając:

  • telefon do 500 zł