Najlepsze Tanie Smartfony

Najlepsze tanie smartfony – maj 2015

W ostatnim czasie przedstawiałem Wam rankingi flagowców, czyli najmocniejszych telefonów oferowanych obecnie na rynku. Tego typu rankingi zawsze śledzi się z zaciekawieniem – chyba każdy lubi czytać o najlepszych urządzeniach, podziwiać ich niesamowite parametry techniczne i zapierające dech w piersi wyniki w benchmarkach.

Jest jednak jeden, podstawowy problem – flagowce, którymi tak się ekscytujemy (niejednokrotnie planując już w myślach zakup i unboxing) są jednak horrendalnie drogie. Nie każdego stać na wydanie ponad 2 000 PLN (a bardzo często nawet 3 000 PLN i więcej) na smartfona – który nota bene już po roku zostanie zastąpiony przez kolejnego flagowca!

Jeżeli Ty tez nie możesz sobie pozwolić na tak duży wydatek, a jednocześnie marzysz o telefonie tanim i wydajnym, który nie zakrztusi się przy Twojej ulubionej grze (zwalniając do 5 klatek na sekundę) ani nie przejdzie w tryb pokazu slajdów po zaintalowaniu większej liczby aplikacji – zapraszam Cię do mojego rankingu!

Za wyjątkiem dwóch telefonów (nazw nie będę zdradzał w tym miejscu) kosztujących powyżej 1 000 PLN – wszystkie pozostałe mieszczą się poniżej tej granicy (na moment pisania tego tekstu).

Przejdź do porównania

Najlepsze tanie smartfony – maj 2015
3.5 (70%) 4 głos[y]