Smartfon dual SIM

Najlepsze smartfony dual SIM w dobrej cenie – lipiec 2015

Niniejsze zestawienie z pewnością zainteresuje osoby, które posiadają więcej niż jeden telefon i są zmuszone do ciągłego korzystania z co najmniej dwóch kart SIM w ciągu dnia. Trzeba bowiem przyznać, że w takim przypadku posiadanie jednego telefonu i ciągła wymiana kart SIM jest bardzo, ale to bardzo uciążliwa. Pomijam już tutaj kwestię naszej dostępności pod obydwoma numerami – niestety, nie jesteśmy w stanie czytać w myślach naszych rozmówców aby wkładać odpowiednią kartę w odpowiednim momencie. Druga kwestia to zużycie mechaniczne telefonu, slotu karty SIM czy obudowy – ciągłe wykonywanie operacji przekładania karty z pewnością nie odbije się pozytywnie na stanie technicznym naszego smartfona, pomimo nawet największej staranności.

Druga, dość oczywista opcja, to posiadanie dwóch telefonów. Również nie jest wygodne rozwiązanie (2 telefony w kieszeni? damska torebka na szczęście powinna być bardziej pojemna), ale zawsze jest lepsze od tego poprzedniego – nie pochłania dodatkowego czasu i nie wpływa negatywnie na stan techniczny naszego telefonu.

Trzecia opcja – czyli sedno tego artykułu – to smartfon dual SIM.

Smartfon dual SIM to wielka wygoda nie tylko dla osób korzystających z dwóch kart SIM służbowo. Dzięki natywnej obsłudze dual SIM w systemie Android, mamy możliwość np. użycia drugiej karty SIM wyłącznie do Internetu, podczas gdy z pierwszej wykonujemy połączenia telefoniczne. Całość możemy ustawić właściwie dowolnie, tak aby dostosować smartfon dual SIM do naszych wymagań.

Zaprezentowane na dalszych stronach zestawienie zawiera smartfony dual SIM pracujące na systemie Android, w cenie ok. 800 PLN.

Przejdź do zestawienia

Najlepsze smartfony dual SIM w dobrej cenie – lipiec 2015
3.2 (64%) 5 głos[y]